تماس با ما

فروغی با حضور در دفتر خبرگزاری فارس

حکم رئیس منطقه ۴ برای عزل بنده غیر قانونی بوده است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان گفت: حکم رئیس منطقه ۴ دانشگاه آزاد غیر قانونی بوده و بنده همچنان در حال انجام وظیفه در این دانشگاه هستم.

محمدعلی فروغی با حضور در دفتر خبرگزاری فارس در اصفهان در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در مورد آخرین گفت وگوها و رایزنی های انجام شده در مورد تغییر و تحولات مدیریتی ریاست دانشگاه خوراسگان این چنین اظهار داشت: طبق ماده ۱۲ اساسنامه اصلاحی دانشگاه آزاد اسلامی که در جلسه ۷۲۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده، انتخاب رئیس بزرگ ترین واحد مرکز استان به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و تصویب عالی انقلاب فرهنگی و انتخاب رئیس واحدهای دیگر استان به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و تایید هیئت امنای استان بوده و بر طبق این حکم عزل بنده در حیطه اختیارات محمدمهدی مظاهری رئیس منطقه ۴ دانشگاه آزاد اسلامی نبوده و همچنان در سمت خود به انجام وظیفه مشغول هستم.

وی در مورد استعفای اخیر خود و شایعات عزل شدنش از مقام ریاست دانشگاه آزاد خوراسگان گفت: هیچ گونه استعفایی از سوی من به رئیس منطقه چهار دانشگاه آزاد ارائه نشده و من در سمت خود انجام وظیفه می کنم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ادامه داد: در زمان فرهاد دانشجو به دلیل مشکلاتی که با رئیس منطقه چهار داشتم، استعفای خود را اعلام کرده بودم، اما با این حکم بنده موافقت نشد در پی این جریان چند روز گذشته رئیس منطقه چهار دانشگاه آزاد به صورت غیر قانونی مرا برکنار کرده و دلیل آن را موافقت با استعفا دانسته است در صورتی که مدتی از زمان استعفا گذشته و با آن موافقت نشده بخاطر همین من از این حکم تبعیت نکردم.

وی در پایان اذعان داشت: هر زمان سرپرست دانشگاه آزاد بر اساس ماده ۱۲ حکم بر کناری مرا صادر کنند من از این سمت کناره گیری خواهم کرد.

انتهای پیام/۲۳۰۱/ن۳۰

کد خبر:42419

ارسال نظر

اخبار استان

آرشیو
آرشیو